Põhja-Eesti piirkonna tehniline konsultant / fassaadid

Eiko Roosimägi eiko.roosimagi@daw.ee
Mob: +372 51 02 033

Põhja-Eesti piirkonna tehniline konsultant / sisevärvid

Erki Kommusaar erki.kommusaar@daw.ee
Mob: +372 5343 7674

Lääne-Eesti piirkonna tehniline konsultant

Marko Luhaoja marko.luhaoja@daw.ee
Mob: +372 51 01 233

Lõuna-Eesti piirkonna tehniline konsultant 

Lauri Murdla lauri.murdla@daw.ee
Mob: +372 52 68 839

Tallinna Kadaka Profikeskuse juhataja

Margus Mändmets margus.mandmets@daw.ee
Mob: +372 53 01 06 02

Tallinna Läike Profikeskuse juhataja

Kalev Nurme tallinn.pk@daw.ee
Mob: +372 53 00 10 10

Caparoli Pärnu Profikeskuse juhataja

Marek Vridolin marek.vridolin@daw.ee
Mob: +372 53 08 00 91

Caparoli Tartu Profikeskuse juhataja

Tauno Kandimaa tartu.pk@daw.ee
Mob: +372 53 00 55 11

Müügijuht

Janek Koppel janek.koppel@daw.ee
Mob: +372 51 40 118

Raamatupidaja

Nika Vinnikova nika.vinnikova@daw.ee
Tel: +372 637 9274

Juhataja

Beata Johansone beata.johansone@daw.lv