Loobu otsingust

Kontakt

Ettevõte

SIA DAW Baltica Eesti filiaal
Läike tee 2/1, Peetri alevik, Rae vald
75312 Harjumaa

Büroo +372 600 0690
E-post: info@daw.ee

Müügikonsultandid

Põhja-Eesti piirkonna tehniline konsultant / fassaadid

Andri Liivsoo
andri.liivsoo@daw.ee
Mob: +372 514 0116

Lääne-Eesti piirkonna tehniline konsultant

Marko Luhaoja
marko.luhaoja@daw.ee
Mob: +372 51 01 233

Tehniline konsultant / edasimüüjad

Aljona Glivenko
aljona.glivenko@daw.ee
Mob: +372 5199 7854

Põhja-Eesti piirkonna tehniline konsultant / sisevärvid

Erki Kommusaar
erki.kommusaar@daw.ee
Mob: +372 5343 7674

Lõuna-Eesti piirkonna tehniline konsultant 

Lauri Murdla
lauri.murdla@daw.ee
Mob: +372 52 68 839

Turundus ja kommunikatsioon

Mariann Parktal
mariann.parktal@daw.ee
Mob: +372 506 9260

Raamatupidamine

Raamatupidaja
finants@daw.ee
Tel: +372 637 9274

Müügijuht

Eiko Roosimägi
eiko.roosimagi@daw.ee
Mob: +372 51 02 033

Juhatus

Baltikumi müügijuht

Janek Koppel
janek.koppel@daw.ee
Mob: +372 51 40 118

Juhataja

Beata Johansone
beata.johansone@daw.lv

Kirjutage meile:


* Kohustuslik väli