Loobu otsingust

Caparoli rakendused nutitelefonis

Innovaatilised töövahendid

Kõik Caparoli rakendused on lihtsad kasutada ja töötavad ka offline olles.
Aitame olla teejuht iga kell ja ükskõik kus.
Katseta kindlasti ise kõiki põnevaid võimalusi Caparoli Colour App rakenduses.
Allalaadmiseks mine Apple Store 

Caparol APP iPhone'le

Palju erinevaid ruume ja kasutusalasid, vaid üks nutitelefoni rakendus: Caparol colours üllatab paljude võimaluste ja uute lahendustega. "Kollektsioonid", "Live-Video", "Foto" ja "Värvimix" pakuvad mitmekesist kujundusvõimalust. Proovi kindlasti järele!

 

Kollektsioonid

"Kollektsioonide“ menüüs on võimalik kahes erinevas vaates värvitoonikaarte kasutada, kas digitaalse värvitooni kollektsioonis või ColourWall ehk värviseinalt valides. Olemas on kogu oluline informatsioon nagu teostatavus, heledusaste ja värvide segamisvahekord. Rakenduse on hetkel kasutamiseks standard värvikaardid nagu CaparolColor Compact ja 3D-System PLUS, teised Caparoli värvikaardid lisatakse rakendusele aja jooksul. Lisaks on saadaval 2017 trendivärvitoonide värvikaart Trendfarben 2017.

Live video

Kõige uuem lahendus on Live Video aplikatsioon. Sellega on võimalik nii fassaadid kui ka siseseinad ekraanil koheselt soovitud värvitooni värvida ja sobivust reaalajas katsetada. Rakendus töötab imelihtsalt ja selleks ei pea värvitavat kohta isegi mitte markeerima, lihtsalt liiguta telefoni ekraani ja katseta.

Foto

Fotode alt leiate valiku pilte erinevatest fassaadidest ja siseruumidest, mis kiirelt vaid mõne näpuliigutusega sobivasse värvitooni muudetud saavad. Otseloomulikult on võimalik üles laadida ka ka oma foto. Fotopangas saate valida erinevate stiilide vahel: klassika, disain ja modern.

Värvimikser

Ja kui otsustate ise värvi kokku segada, siis Värvimikser näitab teile ära iga värvitooni erinevate värvide segamisvahekorrad.

Katseta kindlasti ise kõiki põnevaid võimalusi Caparoli Colour App rakenduses.
Allalaadmiseks mine Apple Store