Disboxid 948 Color-Chips

Kunstmaterjalist tšipsid/sädelus Caparoli põrandaviimistlusmaterjalide individuaalseks kujundamiseks sise- ja välisviimistluses
caparol_pim_import/caparol_ee/products/image/18019/020054_SAP-791809_1_KG_Disboxid_948_Color-Chips.png

Kasutusala

Kunstmaterjalist tšipsid/sädelus Caparoli põrandaviimistlusmaterjalide individuaalseks kujundamiseks

Sideaine

Värvitud helbed

Pakendi maht

1 kg pakend

Värvitoonid

Standardvärvitoonid: valge, must, helehall, kollane, punane, helesinine
FloorColor plus kollektsiooni spetsiaaltoonid: Murano C1 kuni C4, Sierra C1 ja C2, Levante C1 ja C2, Biscaya C1 ja C2, Trentino C1 ja C2, sätendav kuld ja hõbe

Sobivad aluspinnad

Värskelt pealekantud, siledad põrandaviimistlused epoksiidvaigu või polüuretaanvaigu baasil. Enne Color-Chipside lisamist tuleb pind õhumullide eemaldamiseks ogarulliga üle töödelda. Kile moodustamine pealispinnal ei tohi alata enne tšipside lisamist, vastasel juhul helbed ei nakku aluspinnaga. Sobib kõikidele Caparoli põrandaviimistlusmaterjalidele. Color-Chipse ei tohi ESD-, Antistatik- ja WHG- süsteemides kasutada.

Segamisvahekord

Kõiki värvitoone võib segada soovitud segamisvahekorras.

Pealekandmise meetod

Color-Chipsid kanda lehterpüstoliga vaheldumisi pinnale (düüs 10 mm, rõhk 2 bar). Pind töödelda ühtlaselt ringjate liigutustega. Tšipside käsitsi lisamisel visata õhku väike kogus materjali ning lasta pinnale kukkuda. Ühtlase tulemuse saavutamiseks vältida materjali liigset sattumist ühte kohta.

Kulu

Klassikaliste dekoratiivsete viimistluste puhul ca 20−40 g/m2. Sõltuvalt värvitoonist võib suurem kulu luua ebaühtlase pinna ning erinevad Color-Chipsid võivad sattuda üksteise peale.

Ooteajad

Pärast piisavat ooteaega viimistleda tšipsidega kaetud pind sisetingimustes tootega Disbopur 458 PU-AquaSiegel või Disboxid 422 E.MI ClearCoat. Välistingimustes kasutada toodet Disbothan 446 PU-Klarschicht.

Tähelepanu!

Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Silma sattumisel loputada koheselt veega.
Mitte valada kanalisatsiooni, veekogusse ega maapinnale.

Jäätmekäitlus

Jäätmekäitlusesse anda ainult täiesti tühjad anumad. Materjalijäägid utiliseerida ehitus- ja lammutusjäätmetena.

Täpsemad andmed

Materjali kasutamisel järgida ehitiste kaitse töötlemisnõuandeid ning Caparoli põrandakatete puhastus- ja hooldusjuhiseid.

SIA DAW Baltica Eesti filiaal

Läike tee 2/1, Peetri alevik, Rae vald
75312 Harjumaa
Tel (+372) 600 0690
Fax (+372) 600 0691
e-mail info@daw.ee
www.caparol.ee

Tehniline informatsioon