Anputzprofil 694/10

Üheosaline aknaliiteprofiil soojustussüsteemide paigaldamisel
caparol_pim_import/caparol_ee/products/image/66335/029768_Capatect_Anputzprofil_694_10.png

Kasutusala

Hoovihmadele vastupidavate vuukide tihendamiseks Capatect SILS süsteemides ja külgnevatele ehitusdetailidele, akendele, ustele  jne. See aknaliiteprofiil on löögikindel, sobib kuni 2,5makendele ning kuni 160 mm paksusele soojustusele, fassaadid, raamistused ning aknapaled HBZ  ≥ 20.

Omadused

 • Paigaldus enne isolatsioonimaterjali pealekandmist
 • Kruvideta paigaldamine
 • Puhas paigaldus
 • Kasutatud on sama kangast, mida pinna armeerimisel, ei ole tegemist süsteemivõõra materjaliga
 • Plastriba kaitseb aknaraami
 • Isekleepuv
 • Kindel hoovihmadele
 • UV-kindel
 • Pikaealine

Pakend/ pakendi suurus

Karp, milles on 50 x 1,5 m = 75 m

Karp, milles on 50 x 2,2 m = 110

Värvitoonid

Valge profiil

Säilitamine

Horisontaalselt, pingevabalt, kaitstuna otsese päikesekiirguse ja mehaanilise koormuse eest.

Tehnilised andmed

 • Taaskasutatavast termoplastist profiilid
 • Ca 130 mm laiused Capatect-Gewebe 650 võrguribad
 • Profiili laius 16mm

Toote nr

694/10

694/20

Sobivad aluspinnad

Kleebitavad pinnad peavad olema puhtad, täisnurksed, vabad lahtistest osakestest ning olema kandvad ja sobivad kleepimiseks. Eelnevalt proovida profiili kleepuvust aluspinnaga.

Töötlemistingimused

Töötlemistemperatuur
Töötlemise ja kuivamise ajal on lubatud temperatuur vahemikus + 5 °C kuni + 30 °C. Siinkohal viitame me ATV DIN 18 345 punktis 3.1.3 kirjeldatud kommentaarile ebasobivate klimaatiliste tingimuste kohta.

Montaaž

Profiil kleepida enne isolatsiooniplaatide kinnitamist. Pikk eelpaigalduse aeg võib halvasti mõjuda profiili ühendustele. Serva laius välja mõõta ning määrkida aluspinnale. Kleebitav aluspind peab olema tasane, puhas, kuiv, jäävaba, stabiilne ja vaba rasvast, mustusest, tolmust, tahmast, vetikatest jt nakkuvust takistavatest osakestest. Palume järgida tehase poolt ettekirjutatud pealispinna töötluste juhiseid. Enne aknaliistu  profiili paigaldamist kontrollida kleepuvust aluspinnaga. Kõik aknaliistu profiiliga seotud eeltööd teha enne kleepimist.
Aknaliistu profiil paigaldada ja suruda kinni suunal ülevalt alla. Õigel paigaldamisel tuleb profiili tugevalt suruda täies pikkuses. Surumise tugevus on määrav hilisemale kleepumisele.
Liimiga kaetud plastribad on mõeldud aknapindade kinnikatmiseks kattekilega. Järgnevalt tuleb soojustusplaat kinni kleepida nii, et see oleks tasa profiili esimese servaga.
Tugevdusvõrguriba peab jääma üleni kasutatava armeerimissegu sisse. Kui pealiskrohv on tahenenud, eemaldada ettevaatlikult kaitsekile.

Nõustamine

Uksed ja aknad peavad olema paigaldatud vastupidaval ja ohutul viisil järgides standardeid ja uusimaid tehnilisi ettekirjutusi, et välistada profiili lubatu liikumine.

SIA Caparol Baltica Eesti filiaal

Läike tee 2/1, Peetri küla, Rae vald
75312 Harjumaa
Tel (+372) 600 0690
Faks (+372) 600 0691
e-mail info@caparol.ee
www.caparol.ee 

Tehniline informatsioon