Capatect-Gewebeanschlußleiste Mini 694/01, 694/02

Nähtav, tihendav profiilliist – elastselt kinnitatud võrgust ühendusribaga ja isekleepuva, eemaldatava kaitseservaga.

 • Kasutusala

  Hoovihmakindel, kombineeritud plastprofiiil Capatect soojusisolatsiooni liitsüsteemide A ja B armeerimiskihi ühendamiseks akna- ja ukseraamidega. Võrguriba on elastselt kinnitatud ja talub pealispinnas toimuvaid liikumisi. Paigaldamisel ei tohi liistu venitada, maksimaalne pikkus on 1,5 m või 2,5 m , vastavalt profiilipikkusele. Mitte kasutada metallist aluspindadel heledusastmega < 20. Liist liimitakse ilma kruvidega kinnitamata.

  Omadused

  • Püsivalt hoovihmakindel liimimist võimaldavatel akna- ja ukseraamidel
  • UV- kindel
  • Nähtav profiilliist, ei kaeta krohviga
  • Elastselt kinnitatud tugevdusvõrguriba
  • Lihtne, kindel paigaldamine
  • Isekleepuv ühendusserv kaitsekilede kindlaks kinnitamiseks – kaitseb optimaalselt aknaraame või tervet akent pritsmete eest
  • Ei kraabi raami
  • Pärast kaitseserva eemaldamist jäävad ühtlase laiusega äärevuugid, vuugi läbilõikamine ei  ole vajalik

  Pakend/ pakendi suurus

  Karbis 50 liistu pikkusega á 1,5 m= 75 m
  Karbis 50 liistu pikkusega á 2,5 m= 125 m

  Värvitoonid

  Profiilliist: valge.

  Säilitamine

  Hoida horisontaalses asendis, kaitsta kõrgete temperatuuride ja mehaanilise koormuse eest.

  Tehnilised andmed

  Profiilliist taaskäideldavast termoplastist.
  Profiili laius= 9 mm

  Toote nr

  694/01
  694/02

  Aluspinna ettevalmistamine

  Akna- või ukseraam peab olema puhas, täisnurkne, õli- ja rasvavaba, pinnal ei tohi olla lahtisi osakesi. Enne tööde teostamist viia läbi prooviliimimine.

  Pealekandmise meetod

  Paigaldamine:
  Isekleepuva vahtkummipolstri kaitsekile eemaldada. Liist paigaldada pärast soojustusplaatide liimimist plaatide ette ja suruda tugevalt kinni. Tugevdusvõrguriba peab jääma üleni armeerimissegu sisse, seejuures tuleb jälgida, et võrguriba oleks 10 cm laiuselt pinna armeerimisvõrguga kohakuti. Seejärel võib kanda pinnale süsteemijärgse armeerimiskihi ja struktuurkrohvi. Liistu mõõtmed (9 x 9 mm) vastavad armeerimiskihi ja struktuurkrohvi paksusele. Liist moodustab ühtlasi struktuurkrohvi ääre ja on seega nähtav ka pärast seina viimistlemist. Profiilliist määrab ära ühendusvuugi aknaraamiga ja seetõttu ei ole vuugi läbilõikamine vajalik. Kaitsekilede kinnitamiseks tuleb eemaldatavatelt ühendusservadelt eemaldada kaitseribakesed. Kaitsekile peaks akende ette jääma kuni tööde lõpetamiseni. Seejärel võib ühendusserva ettevaatlikult lõikenoa vms abil ära lõigata.

  Töötlemistingimused

  Töötlemistemperatuur
  Tööde teostamise ajal ei tohi õhu- ja aluspinnatemperatuur langeda alla +5 ºC ega tõusta üle +30 ºC. Siinkohal viitame me ATV DIN 18 345 punktis 3.1.3 kirjeldatud kommentaarile ebasobivate klimaatiliste tingimuste kohta.

  Jäätmekäitlus

  Materjalijäägid käidelda vastavalt Euroopa jäätmeloendi koodile 10 11 03 (klaaskiudmaterjalijäätmed) või 17 09 04 (ehitus- ja lammutussegapraht).

  Tehniline nõustamine

  Käesolevas infolehes ei ole võimalik käsitleda kõiki praktikas esinevaid aluspindu ja nende katmise tehnoloogiaid. Kui Teil on tegemist aluspinnaga, mida pole käesolevas infolehes mainitud, pöörduge meie kohapealsete esindajate poole. Hea meelega anname Teile üksikasjalikku nõu, arvestades konkreetse ehitusobjekti spetsiifikat.

  SIA DAW Baltica Eesti filiaal

  Läike tee 2/1, Peetri alevik, Rae vald
  75312 Harjumaa
  Tel (+372) 600 0690
  Fax (+372) 600 0691
  e-mail info@daw.ee
  www.caparol.ee

  Tehniline informatsioon