Zur Ausgaben-Auswahl

Trend 2020


Mitmekesine must

CARBON-SCHWARZ NERONE 5

Must on selle hooaja trendiks. Kõikide mustade varjundite hulgast on staariks just CARBON-SCHWARZ Nerone 5. Miks just praegu must? Üks võimalikest seletustest: must mängib meelsasti põhirolli, pakkudes samal ajal suurepärast võimalust täiendavatele värvitoonidele, mis vajadusel mõjuvad rahustavalt. Must varieerib oma välimust vastavalt vajadusele olles elegantne, julge või ka tagasihoidlik. Mustaga on kõik võimalik ning selle mõju sõltub ainult valitud kombinatsioonist. Hooaja uus värv sobib seega perfektselt meie sooviga olla mitmekesine - lihtne ja muutuv.

Juba mõnda aega on täheldatud, et ilusad tumedad toonid on tõusuteel: antratsiit ja tumedad, sügavad värvivarjundid, näiteks meie Waldgrün, on sellest trendist juba aimu andnud; 2019. aastal loodi värvikaart SCHWARZ, millelt leiab 26 musta tooni sisekujundusse. Musta esiletõus oli vaid aja küsimus.

Värvitooni CARBON-SCHWARZ NERONE 5, meie aastavärvi, saadavad Ebenholzschwarz ja Tintenschwarz, mis juhivad kahte teist värvikollektsiooni, kõik toonid pärinevad meie SCHWARZ värvikaardilt.

Loe veel Trendivärvid 2020

Värvitoonikollektsioon SCHWARZ