Uus Indeko-plus

Sisevärvide uus kvaliteet

Indeko-plus on olnud sakslaste lemmik juba aastakümneid. Selle suurepärane kattevõime ja erakordne valge värvus on olnud professionaalide seas alati kõrgelt hinnatud. Siiski on isegi parimat võimalik täiustada ning uus Indeko-plus on selle suurepärane näide.

Indeko-plusi uues koostises säilivad Indeko-plusi traditsioonilised omadused - ületamatu kattevõime ja valge värvus. Kuid nüüd on toodet täiustatud: värvi on veelgi lihtsam peale kanda, tulemus on veel siledam ning kõigi teiste silmapaistvate omaduste kõrval vastab Indeko-plus ka kõrgeimatele ökoloogilistele standarditele ja sobib seega kõikvõimalikele pindadele nii elu- kui ka tööruumides.

  • Suurepärane kattevõime
  • Sügav valge värvus
  • Veega lahjendatav, nõrga lõhnaga
  • Kergelt täitev, ei muutu kollaseks
  • Hea segunemisvõime
  • Kerge peale kanda
  • Ei sisalda säilitusaineid (kui kasutada toonimata)

 

Mine toote juurde

E.L.F. plus on Caparoli uue põlvkonna tervisesõbralike värvide standard. Juba pikka aega on Caparoli värve iseloomustanud standard E.L.F., mis käsitleb lahustiteta ja minimaalse emissiooniga värve. E.L.F. plus tõstab lati uuele tasemele, kuna sealt on eemaldatud ka kõik säilitusained. Säilitusained, mida kasutatakse laialdaselt nii majapidamistarvetes kui ka kosmeetikas, võivad olla allergilised. Säilitusainete eemaldamisega omandab sõna „kahjutu“ uue tähenduse. Indeko-plusi uus koostis vastab standardile E.L.F. plus. Seega kuulub Indeko jätkuvalt värvituru liidrite hulka nii värvi kvaliteedilt kui ka keskkonna- ja tervisesõbralikkuselt.*

*Kuigi Indeko-plusi toonimistooted ei sisalda säilitusaineid, sisalduvad need siiski toonimisel kasutatavates pigmentides, mistõttu toonimisel lisatakse värvile väike kogus säilitusaineid. See kogus on nii väike, et tavaliselt ei põhjusta see allergiaid isegi tundlikele inimestele, kuid head tava järgides kasutame klassikalist E.L.F.-i märgist pakenditel, mis on mõeldud toonimiseks.