Zur Ausgaben-Auswahl

Trend 2021


Värvikollektsioon 1

ELEGANTNE - ROHKEM RUUMI OMA STIILILE

Kuidas sobivad mugavus ja trenditeadlikkus kokku? See on väga lihtne: soe ja hubane toonimaailm, mida täiendavad erksad ja erinevad looduslikud materjalid – tere tulemast keskkonnasõbralikku homsesse päeva! Loomulikult elegantne, lõdvestunud ja ettevaatlik. Kerge nagu sulg, kuid siiski maalähendane. Selles maailmas on säilinud nii klassikalised mudelid kui ka mineviku elemendid, mis sobivad hõlpsasti olevikku. Ja samuti peen metallist läige, mis annab sellele elegantsele maailmale täiesti loomuliku võlu. Messing on asendatud vasega, mida täiendatakse looduslike materjalidega, nt lina, vitspunutised.

Värvitoonid

TRENDITOON LEHMBEIGE SIENA 10

Meie värvikollektsiooni 1 eesotsas on soe, sametiselt beež toon: pruunid elemendid pakuvad elegantsi, hallid aga modernsust. Maalähedane looduslik värv räägib kvaliteedist ja pikaealisusest, hubasest turvalisusest ja erilisest, jätkusuutlikust šikist.

Värvikollektsioon 1 moodboard

Pildigalerii Värvikollektsioon 1

Loe lisa: Indeko-plus, PremiumClean, PremiumColor, CapaSilan, Capacryl PU-Satin, CapaCoustic Nature, Capadecor DecoLasur, Capadecor DecoGrund, Calcino Romantico ja Caparol Innenwandsystem 4+1

Pealispinnad