Zur Ausgaben-Auswahl

Trend 2021


Värvikollektsioon 2

RAHULIK - HINGA SÜGAVALT SISSE

Nõuded kaasaegsele eluviisile on kasvanud. Kodukontor ja -õpe lisavad täiendavaid aspekte, mis nõuavad rohkem ruumi ja rahu. Meie värvikollektsioon 2 rahuldab neid vajadusi paremini kui teised, see on värskendavalt rahulik.

Siin on toonid üksteisele üllatavalt lähedal. Toonimaailmas on domineerivaks DÜNENBEIGE Palazzo 110. Paljud rahulikud meeleolud täiendavad looduslikke materjale, nagu toores puit, lina, savi ja kivi. Vaatamata kogu harmooniale ei jää värvikollektsioon 2 igavaks, huvitavad struktuurid pakuvad mitmekesisust.

Värvitoonid

AASTA VÄRVITOON
DÜNENBEIGE PALAZZO 110

Meie rahuliku, heleda värvikollektsiooni 2 kangelane ja samal ajal aasta värvitoon: lihtne, selge DÜNENBEIGE Palazzo 110. Värske ja õhuline nagu päev Põhjamere ääres – see jätab ruumi tõeliselt olulisele. Avatud uutele asjadele, kuid looduslähedane, täiesti aus ja puhas. Siin tuleb mängu turvalisuse ja vabaduse tasakaal.

Värvikollektsioon 2 moodboard

Pildigalerii Värvikollektsioon 2

Loe lisa: Indeko-plus, dekoratiivtehnika MulitStruktur "Linane struktuur", eksperimentaalne pealispind MultiStruktur "Linnen Dezent", eksperimentaalne pealispind Calcino Romantico "Strandgut", dekoratiivtehnika DecoLasur "Antik Opak", dekoratiivtehnika DecoLasur "Antiikne akvarell", PremiumClean, Capalac Aqua Metallschutz ja Caparol Innenwandsystem 4+1

Pealispinnad