Loobu otsingust

SPECTRUM_mobile ÄPP

Kujundamine on ainult sõrmevajutuse kaugusel!

Mobiilirakendus, millega oma kujundusideid kiirelt visualiseerida. Kasuta SPECTRUM_mobile erinevaid funktsioone - lae alla tasuta mobiilirakendus, mis on saadaval nii Android kui iOS nutitelefonidele.

Foto

Rakendus võimaldab kujundada isiklikke fotosid, samuti äsja pildistatud materjali ning galeriis salvestatud pilte. Lihtsalt kliki soovitud pinnal, vajadusel teravda pilti ning värvi pind üle.

Foto valikust leiad erinevaid fassaade ja siseruume, mida saad kiirelt paari nupuvajutusega muuta. See kõik toimib loomulikult ka isiklike piltidega.

Kollektsioonid

Kollektsioonide valikus saab kasutaja valida kahe erineva vaate vahel: digitaalne värvikaart või ColourWall. Kõik vajalik informatsioon on ühes kohas: teostatavus, heledusaste ja segamisvahekorrad. Hetkel on värvikaartidest kasutusel CaparolColor Compact ja 3D- System PLUS, jooksvalt lisatakse ka teisi värvitoonide kollektsioone. Lisaks saab kasutada värvitoonivoldikut Trendfarben 2017.

Värvitoonide segamine

Lisaks jääb värvitooni segmine kasutaja kanda. Antud valikus on saadaval täpsed CaparolColor Compact värvitoonide AVA- segamisvahekorrad käsitsi toonimiseks.

Live video

Live video on käesoleva rakenduse kõige uuenduslikum osa. Kasutaja saab reaalajas fassaade ja siseseinu soovitud värvitoonis kujundada- lihtsalt kliki liikuvale pildile.