Loobu otsingust
Ripp-
fassaadid
Ripp-
fassaadid

Capatect-VHF-süsteem

Ventileerivad rippfassaadid tehniliselt nõudlikuks soojustamiseks ning kujundamiseks

Capatect-VHF-süsteem ühendab endas klassikalist ventileeritud fassaadi koos kõrgkvaliteetse Capatect soojusisolatsiooni liitsüsteemiga (SILS). Veenduge ise selle tehniliselt nõudliku lahenduse eelistes fassaadide kujundamisel.

Capatect-VHF-süsteem on ideaalselt kasutatav ebatasastel aluspindadel. Erinevas suuruses nurgaprofiilid võimaldavad individuaalseid paigaldusvõimalusi ja tagavad ilusad fassaadid. Erinevad pealismaterjalid ja palju alternatiivseid pealispinnastruktuure lubavad mitmekesist viimistlusvõimalust. Samaaegselt on tagatud heliisolatsiooni erinõuded.

Esimene valik välisseintele, mis on tugeva niiskuskoormuse all. Soojustuse ja ilmastikukaitse eraldamine teineteisest võimaldab pikki renoveerimisintervalle - see on suur majanduslik eelis, mis ennast ära tasub. Lisaks täidab Capatect-VHF-süsteem arhitektide ja ehitajate ranged nõudmised, kui teemaks on säästlikud ehitised. 

Ventileeriv vuugivaba krohvipinnaga rippfassaadsüsteem koosneb aluskonstruktsioonist, soojustusest, ventilatsioonist ja kattematerjalist. Plaadi kinnitus on võimalik teostada liikumatu või ujuva ühendusega, mis võimaldab aluskarkassi deformatsiooni ilma, et see mõjutaks krohvikandeplaati ja plaadile kantud viimistluskihti. Sedasi on võimalik saavutada sõltumata objektipõhistest tingimustest vuugivabad pinnad nii vertikaalses kui ka horisontaalses suunas kuni 33 m ulatuses.