ThermoSan NQG. Kaitseb rohkem kui ainult fassaade.

Kogu Euroopas on ThermoSan NQG-ga värvitud hooned ajaproovile vastu pidanud. Käisime Tanjal ja Enniol Saksamaal ning Itaalias külas ning saime mõneks ajaks nende varjudeks. Tanja ja Ennio valisid nii maja seinte kui ka ajaloolise hoone kaitseks ThermoSan NQG. Mõlemal juhul on hoone reostuse, päikesekahjustuste ja muutuva ilma eest kaitstud. ThermoSan NQG värv ja ThermoSan NQG Fassadenputz krohv tagavad kliendi rahulolu ja parima kauakestva tulemuse.

Üks värv kõikide välismõjude vastu

Äärmiselt kauakestev kaitse täiuslike pindade jaoks.

Ilmastikumõjud, vetikad ja saastunud õhk mõjutavad fassaadi pinda. Kui kaitse on ebapiisav, võivad välistegurid kiiresti kuluka renoveerimise kaasa tuua. ThermoSan NQG on Caparoli järgmise põlvkonna fassaadivärv, mis pakub pikaajalist igakülgset kaitset suurimate fassaadiohtude eest. Mis kõige parem: värvi on lihtne peale kanda ja see kestab kauem kui teiste kaubamärkide võrreldavad fassaadivärvid.

   Ülim kaitse vetikate ja seente eest

Niiskus jaotub paremini ja aurustub ülikiiresti. Tulemus: vetikate ja seente tekkeks puudub praktiliselt võimalus. Spetsiaalse sideainega kaitsekiht pakub täiendavat kaitset.

   Maksimaalne värvitooni stabiilsus

Pikaajaline kaitse päikesevalguse ja värvi tuhmumise eest tänu UV-kindlale sideainele ja erakordselt valguskindlatele värvipigmentidele.

   Hästi mustust hülgav ja isepuhastuv

Tõhus ennetus määrdumise ning tolmu ja eoste kinnitumiseks fassaadile. Ajutiselt kleepunud mustus pestakse hiljemalt järgmise vihmaga maha.

Mis on NQG tehnoloogia?

NQG värvides on pigmendid ja täiteained omavahel tihedalt võrgustiku struktuuris ühendatud. See tagab kõrge valguskindluse ja värvipüsivuse. Vaata videost, mida NQG tähendab ja kuidas see mis tahes fassaadi kaitseb ja kliendi rahulolu tagab. 

ThermoSan NQG fassaadid püsivad kauem puhtad ja kaunid.

See pikendab aega järgmise renoveerimiseni, mis säästab palju raha, tagades fassaadi täiusliku välimuse pikemaks ajaks. Allolev pilt illustreerib pikaajalist investeeringusäästu maja puhul, mille fassaadipind on 250m2.

Ühekordsed renoveerimiskulud

Ühekordsed renoveerimiskulud on ThermoSan NQG esmaklassilise materjalikvaliteedi tõttu vaid veidi kõrgemad. Tellingute, pinna ettevalmistamise ja tööjõu maksumus on sama, olenemata kasutatavast värvist, kuna ThermoSan NQG ei vaja täiendavat tööjõudu ja seda on lihtne igale pinnale kanda.

Pikaajalised renoveerimiskulud

Tänu tugevamale fassaadikaitsele on vaja vaid 3 renoveerimisintervalli 4 asemel. Samal perioodil tagab ThermoSan NQG 15% kulude kokkuhoiu. Selles näites on sääst 4014 €.

VÕTA ÜHENDUST CAPAROLI SPETSIALISTIGA

Ei ole kindel, kas saad ThermoSan NQG oma projektis kasutada?

Parima lahenduse leidmiseks võta ühendust meie spetsialistidega.

Korduma kippuvad küsimused

Renoveerimistsükli pikkus sõltub suuresti kohalikest tingimustest, mis puudutab ilmastikku, saastet ja muid mõjutusi, nagu näiteks abrasiivsed soolased tuuled mereäärsetes piirkondades. Euroopas on fassaadivärvide taastamisintervall tavaliselt kuni 10 aastat, kuid see aeg võib olla ka pikem või lühem. Siiski on tõestatud, et ThermoSan pikendab renoveerimistsüklit 33% võrreldes tavalise fassaadivärviga.

Nagu iga fassaadivärvi puhul, tuleb värvitav pind eelnevalt korralikult ette valmistada. ThermoSan NQG kasutamisel tuleb vastavalt fassaadikonstruktsioonile kasutada spetsiaalset krunti.

Tänu ThermoSan NQG pikemale kasutuseale vajad võrreldes teiste fassaadivärvidega vähem värvi, mis vähendab renoveerimistsüklite ajal tekkivat keskkonnamõju.

Tänu ThermoSanis kasutatavale nanokvartstehnoloogiale (NQG) vajab värv vähem sideainet kui traditsioonilised fassaadivärvid. Seetõttu on ThermoSan NQG Saksamaa klassifikatsioonisüsteemis parimate sideainete klassis, mis tõestab, et värvil on väga kõrge toonistabiilsus.

Parima värvistabiilsuse tagamiseks vali ThermoSan NQG toon Caparoli FASSADE A1 värvikaardilt. Kaardil on kuvatud 500 erinevat vävitooni.

Fassaadivärvide klassifitseerimise kriteeriumid: sideaine klass, veeauru läbilaskvus ja veeimavus. Kaks viimast viitavad tendentsile vetikate tekkeks. Sideaineklass näitab, kui vastupidav on värv. Tänu nanokvartsvõrk tehnoloogiale kuulub ThermoSan NQG kõigi kolme ülaltoodud kriteeriumi järgi tippklassi.

Caparol on 125 aastat planeerinud, kaitsnud või renoveerinud, pakkunud õiget lahendust arvukatele hoonetega seotud väljakutsetele. Usaldusväärse partnerina pakume suurepärast tootekvaliteeti, igakülgset tehnilist kogemust ja püsivalt kõrget teenindustaset. Meie pereettevõtte traditsioon põhineb dialoogi arendamisel kliendiga. Nii oleme alati kursis oma klientide uusimate nõuete ja vajadustega.

NQG tehnoloogia on Caparoli poolt välja töötatud spetsiaalne, patenteeritud pinnastruktuur. , mille on välja töötanud Caparol. NQG värvides on pigmendid ja täiteained omavahel tihedalt võrgustiku struktuuris ühendatud. See tagab kõrge valguskindluse ja värvipüsivuse ning ka mustuse nakkumine on väiksem kui tavalistel fassaadivärvidel.

Allalaadimised

Siit leiad ja saad alla laadida kasulikku teavet ThermoSan NQG kohta.

ThermoSan NQG brošüür

Käesolevast brošüürist leiad infot ThermoSan NQG eeliste kohta, sh nii suurepärase fassaadikaitse kui ka pikaajalise kulude kokkuhoiu osas.

Usaldusväärne fassaadikaitse

Usaldusväärne fassaadikaitse

PDF allalaadimine (2,3 MB)

ThermoSan NQG ja Capatox lahendus roheliseks muutunud fassaadidele

Usaldusväärne lahendus, kui maja ümbritseb rohelus või mets ning seinad on aja jooksul roheliseks muutunud. Õietolmu ja seente eoste mõjul paljunevad vetikad ja seened fassaadi pinnal. Toimiv lahendus, mille abil on fassaadid taas puhtad!