Fassaad
puhtaks
Fassaad
puhtaks

Lahendus roheliseks muutunud fassaadidele - usaldusväärne fassaadikaitse

ThermoSan NQG on uue põlvkonna fassaadivärv, mis on loodud nanokvartsvõrgu (NQG) tehnoloogial, mis tagab fassaadi pikaajalise kaitse välistegurite kahjulike mõjude eest. Viimistletud pinnale kleepub palju vähem mustuseosakesi, peentolmu ja eoseid. Osakesed, mis fassaadi külge kleepuvad, eemalduvad sealt hiljem järgmise tuule- ja vihmahooga.

ThermoSan NQG värviga viimistletud fassaad on vastupidav, kõrge värvitoonikindlusega ja säilitab pikka aega oma esialgse välimuse.

Kui maja ümbritseb rohelus või mets, muutuvad seinad aja jooksul roheliseks. Õietolmu ja seente eoste mõjul paljunevad vetikad ja seened fassaadi pinnal.

Lahendus: fassaadilt tuleb mehaaniliselt eemaldada vetikad, seened ning hallitus niiske harja või surveveega. Pärast pesemist töödeldakse pind põhjalikult biotsiidlahusega Capatox. Seejärel lastakse pinnal täielikult kuivada. Sõltuvalt aluspinna tüübist ja struktuurist on vaja pind sobiva Caparoli tootega kruntida. Pärast kuivamist kaetakse fassaad ThermoSan NQG värviga, millel on seente- ja hallitusevastased omadused.

ThermoSan® NQG®

Kõrgkvaliteetne, nanokvartsvõrk (NQG) tehnoloogia fassaadivärv puhaste ja kiiresti kuivavate fassaadide loomiseks

Toote juurde

Capatox

Biotsiidlahus vetikate, sambla ja hallitusseentega kaetud pindade eeltöötlemiseks.

Toote juurde
Usaldusväärne fassaadikaitse

Usaldusväärne fassaadikaitse

PDF allalaadimine (2,3 MB)

Kuidas saame aidata?