Loobu otsingust
Fassaadile
parim
Fassaadile
parim

Fassaadile parim

5 tärni kvaliteet

Kolmemõõtmeline Nano-Quarz-Gitter tehnoloogia (NQG) annab fassaadile sellise vastupidavuse, mis praktiliselt välistab sideaine termoplastilisuse ka kõrgete temperatuuride korral (nt südasuvel). Nii kleepub pinnale palju vähem mustuseosakesi, peentolmu ja eoseid. Osakesed, mis fassaadi külge kleepuvad, eemalduvad sealt hiljem järgmise tuule- ja vihmahooga. Uue tehnoloogia mõjul värvi sideaine ei paisu ning värvi kaitsefunktsioon ja värvitooni erksus säilivad. 

Nano-Quarz-Gitter tehnoloogia ühendab silikoonvaikvärvi ja silikaatvärvi eelised. Ühelt poolt hea veetõrjumisvõime, vähene pinnakahjustuste oht, lai kasutusala ja kergesti töödeldavus, teisalt haakub värv aga hästi aluspinnaga ja on vastupidav, misläbi määrdub fassaad vähem. 

Nano-Quarz-Gitter tehnoloogia eelised:

  • Fassaad püsib kauem puhtana
  • Kõrge ilmastikukindlus
  • Vastupidavus temperatuurikõikumistele
  • Väga hea kattevõime

Tänu patenteeritud Nano-Quarz-Gitter tehnoloogiale jaotuvad nano-kvarts-osakesed ühtlaselt ja moodustavad pinnale kolmemõõtmelise võrkstruktuuri. See kvartsiga tugevdatud, kogu pinda hõlmav polümeermaatriks moodustab toestava struktuuri, mis teeb pealispinna tugevaks ja värvikihi väga stabiilseks. Kuna nano-kvarts-osakesed nakkuvad aluspinnaga eriti hästi, on värvi pikaealine püsivus igati tagatud. 

Kindlus

Lõigake kasu tugevast fassaadi tiimist: 

Üks on kindel: mõlema värvikaardi järgi toonitud

 annavad perfektse tulemuse värvilise fassaadi puhul.

Värvikaart FASSADE A1 ja Fassade A1 CONCEPT põhineb 3D- System plus värvikollektsioonil. Välja valiti sellised värvitoonid, mis kindlustavad minimaalse kriidistumise korral kõrge värvitoonikindluse.

BFS- infoleht nr 26 klassifitseerib ja eristab fassaadiviimistluse ajast tingitud värvimuutusi: vastavalt BFS- infolehele nr 26 kirjeldatakse värvi(tooni)kindlust klassi (sideaine) ja grupi (pigment) abil. Seejuures saavad NQG- tehnoloogia kõrge kvaliteediga tooted parimad omadused: klass A ja grupp 1. Värvikaardi FASSADE A1 kõik värvitoonid vastavad A1 värvikindlusele vastavalt BFS- infolehele nr 26.

Uue generatsiooni nano-kvarts-võrguga premiumklassi fassaadivärvid toonituna värvitoonikaartide Fassade A1 ja Fassade A1 CONCEPT järgi pakub parimat kindlust värvilistele fassaadidele.