Loobu otsingust
Jätkusuutlikkus
Jätkusuutlikkus

Jätkusuutlikkus kui kohustus

Inimene, loodus ja keskkond

Kvaliteediliidrina näeme endal ka vastutust: meie kohustus on leida tasakaal majanduse, keskkonna ja elukvaliteedi vahel.  See hõlmab endas keskkonna kaitsmist, ressursside tõhusat kasutust ning inimestele mugava elukoskkonna loomist. Soovime kaasa aidata oma mõtete ja tegudega, meie toodete ja lahendustega.

Jätkusuutlikkus on alati olnud üks osa ettevõtte filosoofiast. Caparoli puhul on tegemist traditsioonilise pereettevõttega, mille eesotsas on nüüdseks juba viies põlvkond. Lai valik minimeeritud emissiooniga ja lahustivabasid värve, veega vedeldatavad lakid ja lasuurid, minimeeritud emissiooniga põrandaviimistlusmaterjalid meie sortimendis on selle tõestuseks. Samuti loome kogu maailmas järjekindlalt oma arvukate jätkusuutlike toodete ja süsteemilahendustega uusi standardeid.

Näiteid toodetest ja süsteemidest

1985. aastal tõime turule esimese minimeeritud emissiooniga ja lahustivaba sisevärvi. Täna kannavad kõik Caparoli sisevärvid hinnatud E.L.F. kvaliteedimärki. Alates 1957. aastast oleme turul ka kõrgekvaliteediliste soojusisolatsiooni liitsüsteemidega (SILS). Üks kolmandik maailma CO2 emissioonist on hoonete poolt põhjustatud- siinkohal saame kliima kaitseks oma nutikate süsteemide ja toodetega suure panuse anda. Dalmatiner fassaadisoojustusplaat on selles valdkonnas tähtis uuendus.

Lisaks toodetele, nende koostisosadele ja tootmismeetoditele tähtsustame ka sotsiaal- kultuurilisi sidemeid: täiendame oma tootevalikut pakkudes kindlaid värvikontseptsioone- nt haridusasutustele või tervishoiu valdkonnale.

Eelkõige kindlustab suurepärane kvaliteet jätkusuutlikkuse, kuna Caparoli toodete kõrge kvaliteedistandard tagab head ning kauakestvad tulemused. See omakorda pikendab renoveerimistsükleid, mis pikemas perspektiivis tähendab meie klientidele materjali, energia ja kulude säästmist.