Loobu otsingust
Caparolist
Caparolist

Caparolist

Professionaalide ehitusvärvid

Caparol on ehitusvärvide alal turuliider nii Saksamaal kui ka Euroopas, kus värvilise elevandi märk kuulub suuremate värvitootjate hulka. Meie juurest leiate selle, mida olete otsinud: kõrgekvaliteetsed värvid, lakid, lasuurid ja krohvid nii sise- kui välistöödeks. Peale selle veel ka energiasäästliku soojusisolatsiooni liitsüsteemi (SILS), akustikalahendused, põrandakattematerjalid ning tooteid korrosiooni- ja ehitiste kaitseks ja betooni saneerimiseks. Meie lai tootevalik on kättesaadaval Caparoli Profikeskustes Tallinnas, Tartus ja Pärnus ning üle 20 edasimüüja juures. 

Lisaks pakume maalritele ja krohvijatele, värvimüüjatele, projekteerijatele, arhitektidele ja elamumajandusele palju erinevaid teenuseid: alustades värvitoonikollektsioonide, värvikontseptsioonide, nõustamisvahendite, digitaalsete teenuste ja toonimistehnoloogia ja välisteenistuse tehniliste konsultatsioonidega lõpetades isikliku enesetäiendamise võimalustega.

Emafirma

Caparoli emafirma on DAW SE asukohaga Ober-Ramstadtis Odenwaldis (Hessen). Deutschen Amphibolin-Werke von Robert Murjahn asutati 1895. aastal ja see tegeleb tänapäeval kesksete funktsioonidega nagu sisseost, tootmine ja finantsid. DAW on tänaseni iseseisev pereettevõte.

www.daw.de