Avasta uus Caparol Samtex
Avasta uus Caparol Samtex

Kõik, mida vajad.

Teie küsisite, meie kuulasime. Pärast aastatepikkust uurimis- ja arendustööd, mis põhinevad teie tagasisidel, tutvustame uhkusega Caparol Samtex 3 & 7 uusimat põlvkonda. Uuendatud retseptid on kohandatud täpselt teie vajadustele ja aitavad saavutada mis tahes töö jaoks parimaid tulemusi kõige tõhusamal viisil. Selleks jätsime alles selle, mis teile Caparol Samtexi puhul juba meeldis, ja täiustasime seda, mida olete alati soovinud. See tähendab: valgem kui valge ja kõrgeim kattevõime. Veelgi efektiivsem ja kergem pealekandmiskiirus. Tugevam vastupidavus kriimustustele ja puudutustele. Ja nii palju muud. Kõik, mida vajad.

Uuri välja, kuidas Caparol Samtex 3 aitab luua matte ja täiuslikult valgeid pindu.

Siit saad teada, kuidas Caparol Samtex 7 aitab luua väga vastupidavaid pindu, mis jäävad ka puhtaks.

Eksperdid rõõmustavad:

CAPAROL Samtex 3

Tuhmmatt dispersioonvärv veatute pindade jaoks. Suurepärane katvus ja väga valge värvitoon.

 

Parim valik, kui vajad valgeimat tulemust. CAPAROL Samtex 3 on õhukesekihiline mittepeegeldav dispersioonvärv, mida iseloomustab kiire töö ja vapustavad tulemused.

Suurepärane katvus.

Kiire ja lihtne pealekandmine.

Muljetavaldavalt valge.

Mittepeegeldav, matt viimistlus.

TÄIENDAVAD EELISED

 • Mittepeegeldav matt viimistlus.
 • Nüüd veelgi sujuvam, kergem ja kiirem pealekandmine rulliga.
 • Pikendatud avatud aeg värvi pealekandmiseks.
 • Parem ühtlane katvus veatu välimuse saavutamiseks.
 • Nüüd praktiliselt pritsmevaba pealekandmine.
 • Nüüd suurepärane katvus juba värvimisel.
 • Õhuke, peenike tekstuur sileda ja ühtlase pinnakatte saavutamiseks.

KASUTUSALAD

 • Kipskrohvidest ja -pahtlitest, tsement-lubi- või dispersioonkrohvidest, betoonist, klinker- ja silikaattellistest, samuti kipsplaatidest siseseintele ja lagedele.
 • Sobib suurepäraselt ka vanade dispersioonvärvikatete ja kinnise värvitava klaaskiudtapeedi taastamiseks.
 • Toote omaduste tõttu on see eriti soovitatav elu- ja kontoriruumidesse.

PEALEKANDMISE JUHISED

Airless: pihustusnurk 50°, düüsi suurus 0,015"–0,017"
Optimaalne pihustusrõhk: 180–220 bar
Lahjendamine: kuni 5% kraaniveega

CAPAROL Samtex 7

Tolmuhülgav, siidjasmatt dispersioonvärv ühtlaseks ja vastupidavaks viimistluseks.

 

CAPAROL Samtex 7 on õhuke, mittepeegeldav värv, mis ühendab endas kõike, kui vajad matti, siledat ja valget tulemust.

Märghõõrdeklass 1.

 

Vastupidav sõrmejälgedele, tolmule ja mustusele.

 

Lahusti ja plastifikaatorivaba (E.L.F. tehnoloogia).

Kiire ja lihtne pealekandmine.

TÄIENDAVAD EELISED

 • Sujuv, lihtne ja kiire pealekandmine rulliga.
 • Lahusti ja plastifikaatorivaba (E.L.F. tehnoloogia).
 • Väga valge.
 • Tõhus ja ja madal kulu m² kohta.
 • Suurepärane tasandusvõime.
 • Vastupidav majapidamises kasutatavatele puhastusvahenditele.
 • Peen struktuur siledate ja ühtlaste kattekihtide jaoks.

PEALEKANDMISE JUHISED

Airless: pihustusnurk 50°, düüsi suurus 0,015"–0,017"
Optimaalne pihustusrõhk: 180–220 bar
Lahjendamine: kuni 5% kraaniveega

Kõige olulisemad küsimused ja vastused uute CAPAROL Samtex 3 ja CAPAROL Samtex 7 kohta:

CAPAROL Samtex on nummerdatud 3, 7, 10, 20, mis tähistab läikeastet alates tuhmmatist CAPAROL Samtex 3-st kuni läikiva CAPAROL Samtex 20-ni. Värvi läikeastme valik sõltub individuaalsest maitsest. Üldreeglina on soovitatav värvida laed mattide värvidega, kuna need ei peegelda päikesevalgust. Ruumides, kus on vilgas elu ja seinu puudutatakse pidevalt, on hea valik siidjasmatt värv, mis on puhastus- ja mustuskindlam, näiteks CAPAROL Samtex 7 või 10.

Värvi valides kontrolli lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ) heitkoguseid. Kõrge LOÜde sisaldus võib olla tervisele kahjulik, eriti kui oled allergiline. Seetõttu on Euroopa Liit kehtestanud siseviimistlustoodete jaoks ohutu LOÜde piirnormi 30 g/l. Kõik ELis ostetud värvid on ohutud. Juba enne ELi suuniseid kehtestas Caparol oma sisevärvidele palju rangemad standardid, mis on toote pakendil märgitud märgisega E.L.F. või E.L.F. plus. E.L.F. standardile vastavad tooted, sealhulgas CAPAROL Samtexi tootesari, eraldavad ainult kuni 1 g/l LOÜsid, mis on kuni 30 korda vähem kui ELi suunis. Caparol hoolib maalrite ja elanike tervisest.

Märghõõrdeklass näitab, kuidas pind reageerib puhastamisele. Seinad kipuvad määrduma ebaühtlaselt ja kõige rohkem kannatavad piirkonnad valguslülitite ja pistikupesade ümbruses või seal, kus me neid pidevalt oma peopesadega puutume, nt koridorides. Mida kõrgem on märghõõrdeklass, seda kergemini on pind puhastatav ja pind ei näita pesemise märke, st puhastatud ala ei muutu ülejäänud pinnaga võrreldes poleeritumaks või läikivamaks. CAPAROL Samtex 7, 10 ja 20 värvid kuuluvad märghõõrdeklass 1-te. Pindade puhul, mis on pidevalt mehaanilise koormuse all, on soovitatav valida märghõõrdeklass 1. Pinnad püsivad pikka aega puhtad ega kaota oma algset välimust.

Õhukesekihiline värv tähendab, et pinnale kantakse õhuke, ühtlane värvikiht. Õhukesekihilistel värvidel on hea läige ja suurepärane katvus. Üks eeliseid on see, et õhukesekihilised värvid ei varja pinna tekstuuri. Neid saab kasutada reljeefsetel tapeetidel või muudel tekstuursetel pindadel. Lisaks saab ühe purgiga katta suurema pindala. Värvimisel on oluline järgida toote tehnilises teabes toodud juhiseid, järgida kahe värvikihi vahel nõutavat kuivamisaega ja vajaduse korral kruntida aluspind esmalt CAPAROL Samtgrund kruntvärviga.

See sõltub väga palju pinnast. Hinnanguliselt värvitakse seinad keskmiselt iga 7–10 aasta järel üle. Meie soovitus on siseviimistluses kasutada CAPAROL süsteemi: RatioSpachtel pahtlit, RapidGrund kruntvärvi ja CAPAROL Samtex värvi. Kui pind on tihendatud ja kruntvärviga kaetud, loob see väga vastupidava aluse lõppvärvile, nii et järgmise renoveerimise puhul jääb vaid seinte ülevärvimine uue CAPAROL Samtexi värvikihiga. Uue põlvkonna CAPAROL Samtex kuivab kiiresti ja ei ole tervisele kahjulik, nii et remonditöid saab teha majast lahkumata. Samuti võimaldab see spontaanselt seinu üle värvida või ise aktsendipinda luua.