SILS
SILS

Intelligentsed lahendused majade soojustamisel

Igale vajadusele kindel soojustussüsteem

Juba üle 30 aasta on Caparol Saksa turul soojusisolatsiooni liitsüsteemide (SILS) arvestatav tarnija. Selle aja jooksul on tekkinud innovatiivsed probleemilahendused, mis tagavad, et isolatsioonisüsteemid vastavad energiasäästu, elukvaliteedi ja ehitusfüüsika kõrgetele nõudmistele. Caparolil on Capatect-märgi all SILS-sortiment, mis funktsiooni ja väljanägemise kohapealt vastab kõikidele ehitaja soovidele. Mineraalsed, silikaat- ja kunstvaikkrohvid arvukates toonides ja struktuurides võimaldavad atraktiivseid kujundusvõimalusi.

Olles klassikaliste soojustusisolatsiooni-liitsüsteemide pioneerettevõte, on Caparolil tänapäeval täpse astmestatusega soojusisolatsiooni-liitsüsteemide (SILS) sortiment, mis rahuldab nii oma funktsionaalsuselt kui optikalt ehituse tellija soovid. SILS-sortiment sisaldab ehitusmaterjalide klassi A- “põlemiskindel” - ja klassi B- “raskestisüttiv” - tooteid, milles on kasutatud mitmesuguseid isolatsioonimaterjale, muuhulgas ka parandatud helitõkendiga eritooteid. 

High-Tech made in Germany

Caparol pakub eelnevalt konfigureeritud komplektseid lahendusi igale süsteemile. See teeb elu kergemaks: enam ei pea erinevaid komponente ise kokku panema, vaid saab valida täiskomplektide vahel. See annab kindlust: kõik komponendid on kvaliteetsed, üksteisega sobivad ja sertifitseeritud. Nii väldite töötlemisvigu ja pikendate oma fassaadi eluiga.