Loobu otsingust
Sisesoojustus-
süsteemid
Sisesoojustus-
süsteemid

Capatect IDS sisesoojustussüsteemid

Lihtne.Tõhus.Tark

Hoonete soojustamise spetsialistina pakub Caparol välja ka lahenduse majade soojustamiseks sees poolt. Selleks oleme välja töötanud Capatect IDS sisesoojustussüsteemid,

  • IDSystem Mineral
  • IDSystem Protect

mis võimaldavad vähendada küttekulusid ning aitavad luua puhta ja tervisliku ruumikliima. 

Isegi siis kui kõik tundub olevat hoone välissoojustuse poolt ei ole see alati parim ega sobivaim võimalus. Näiteks muinsuskaitse all olevate sõrestik-, kipskrohv-, klinkerfassaadi või looduskivist fassaadiga hoonete soojustamisel on esikohal hoone välimus. Sellisel juhul hoolitseb Caparol selle eest, et ka ehitismälestised saaksid korralikult soojustatud, seda Capatect IDS sisesoojustussüsteemide abil.

5 põhjust, miks valida Capatect IDS sisesoojustussüsteem?

Capatect IDS sisesoojustussüsteemid põhinevad täiesti uuel tehnoloogial. Kõrgemad pealispinnatemperatuurid ja isereguleeriv niiskustasakaal aitab ruumides luua optimaalse kliima aastaläbi.

Kust küll alustada? Madalamad küttekulud, kõrgem kinnisvaraväärtus ja rahulolevad kliendid on vaid mõned põhjused, miks meie süsteem ennast ära tasub. 

Me ei paku ainult üksiklahendusi, vaid teineteisega ideaalselt kokkusobivaid tooteid ja toimivat süsteemi, kus kõik on detailselt läbi mõeldud. 

Soojustamine vähendab oluliselt CO2 eraldumist. Meile ainult sellest ei piisa: Caparol muudab soojustamise veelgi ökoloogilisemaks, näiteks sisesoojustussüsteemiga IDS Mineral.

Termonurgik IDS Thermowinkel tagab soojasildadel kõrge temperatuuri ja on vastupidiselt tavapärasele isolatsioonikiilule nähtamatu, kuna jääb täielikult krohvi sisse.  Süsteem toimib tänu IDS Aktivi läbivate kapillaarselt juhtivate lamellide ning soojustusplaadi tagaküljele paigaldatud täispinnalise funktsioonikihi koostoimele.

Capatect IDSystem Mineral
Capatect IDSystem Protect