Loobu otsingust
Põhiväärtused
Põhiväärtused

Innovatsioon kui eesmärk

Kaasa mõtlemine, ette planeerimine, mastaapide seadmine

Nimi Caparol tähistab juba aastaid tippkvaliteeti ja suundanäitavaid tooteuuringuid. Traditsiooniliselt seda suunda ka jätkatakse: juba mitmendat põlve keemikutest omanike jaoks on eriti suur väärtus valdkondadel nagu uurimistöö, arendus ja rakendustehnika. Kaasa mõtlemine ja ette planeerimine- kvaliteedi- ja innovatsiooniliidrina oleme paljudes valdkondades teerajajaks- oma toodete ja teenustega seame regulaarselt uusi mastaape.

Näiteks minimeeritud emissiooniga ja lahustivabad sisevärvid, mis on tervisele ohutud- olime Indeko- plus E.L.F.-iga maailmas esimesed.  Või Nano-Quarz-Gitter tehnoloogia turule tulek, mis parandas revolutsiooniliselt fassaadivärvide omadusi. Meie siseviimistlusvärv Sensitiv on esimene konservandivaba dispersioon-siseviimistlusvärv- sobib allergikutele. Edition Carbon suurendab energiasäästliku soojusisolatsiooni liitsüsteemi (SILS) vastupidavust, Carbon DarkSide võimaldab esmakordselt kasutada soojustatud fassaadidel väga tumedaid ning intensiivseid värvitoone. 

Meie innovatsioonivalmidus avaldub ka teenustes: ühest esimestest oma valdkonnas pakume oma partneritele Saksamaal spetsiaalseid rakendusi.

Teised märkimisväärsed tooted ja tehnoloogiad leiad Innovatsioonide lehelt.