Loobu otsingust
Põhiväärtused
Põhiväärtused

Esmaklassiline kvaliteet

Kõrgekvaliteetsed tooted ja professionaalne nõustamine

Me panustame esmaklassilisele kvaliteedile: kasutame ainult parimaid tooraineid ning täielik kvaliteedikontroll tootmises tagab pakkumise kõrge koostise ja keskkonna kvaliteedi. Alates asutamisest on Caparoli strateegiaks olnud kompromissitu kvaliteedistandard keskkonnasäästlike ja tervist säästvate tippklassi toodete osas. Et olla valdkonnas arvestatav tegija ka tulevikus, edendame igati teaduslikku ja rakendusalast uurimis- ja arendustööd ja teeme koostööd nimekate tarnijate ja institutsioonidega. Me ei ole ainult kvaliteedi- ja innovatsiooniliider, vaid ka pioneer paljudes valdkondades, näiteks minimeeritud emissiooniga ja lahustivabad sisevärvid (E.L.F.).

Meie toodete kvaliteet saab seejuures alati olla üksnes nii hea nagu seda võimaldab meie toodete asjatundlik kasutamine kliendi poolt. Seepärast pöörame olulist tähelepanu oma klientide koolitamisele ja nõustamisele. Sel eesmärgil on meil professionaalsete toodete valdkonnas suurim nõustav meeskond, mille valdkonnaspetsiifiline pädevus, usaldusväärsus ja kliendilähedus on igati tunnustust leidnud. 

Peale selle koolitame igal aastal tuhandeid kliente teoreetilistes ja praktilistes valdkondades. Meie tööstusklientide ja lõpptarbijate käsutuses on igakülgne tehniline dokumentatsioon, konsultandid ja rakendustehnikud, samuti telefoninõustamise teenus.