Loobu otsingust
Põhiväärtused
Põhiväärtused

Moodne disain

Kontseptsioonid ja ideed kujundamiseks

Kliendid soovivad hoolikalt valitud ja samaaegselt individuaalset kombinatsiooni värvidest ja materjalidest- kujundusvõimalustele ja teadmistele omistatakse üha suuremat tähtsust.

Selle kasvava segmendi täidame kaasaegsete, konkurentsitult mitmekesiste ja toonitavate materjalidega fassaadidele ja siseruumidele. Lisaks klassikalistele värvidele ja lakkidele ning erinevatele pealispinnamaterjalidele nagu nt lamelltellis või looduskivist või klaasist kergfassaadid, kuuluvad meie sortimenti ka dekoratiivsed krohvid ja seinakattematerjalid. 

Et see toodete spekter jõuaks kiiresti kliendini, juurutame me juba aastaid rahvuslikul ja rahvusvahelisel tasandil kohapealseks toonimiseks mõeldud ColorExpress toonimistehnoloogiat. Moodsaimate segamismasinatega võib kõrvuti oma andmebaasi enam kui viie miljoni retseptiga sekundikiirusel kohapeal toonida individuaalseid värvisoove, ükskõik kas tegemist on fassaadi- või sisevärvide, väliskrohvide, põrandakattematerjalide või lakkide ja lasuuridega. 

Oma klientidele pakume nende kujundustegevuses tuge arvukate teenuste näol. 
Meie erinevad värvitoonikollektsioonid pakuvad klientidele kindlustunnet ja kujundusimpulsse kontseptsiooniliseks värviplaneerimiseks.

Sama eesmärki järgib meie moodne igapäevases praktikas kasutatav kujundustarkvara SPECTRUM. See värvidisaini- ja kujundusprogramm aitab kõigil kiiresti Caparoli värvitoone ja pealispindu rakendada ning objektid äärmiselt loomutruult kujundada.

Kujundamine